Bike MTB

Portal dla fanów rowerów górskich

Rower elektryczny

Najdroższe rowery elektryczne Haibike – czy warto?

Najdroższe rowery elektryczne Haibike – czy warto?

Rowery elektryczne od wielu lat są coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego. Rower wyposażony w silnik, włączający się podczas pedałowania, pozwala na rozwinięcie prędkości do 25 kilometrów na godzinę. Dzięki temu wiele osób bez zbędnego wysiłku może przemieszczać się na duże odległości, zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i podczas weekendowych wycieczek rowerowych. Jednocześnie wysokiej jakości rower elektryczny to doskonała alternatywna dla osób starszych lub zmagających się z trudnościami w poruszaniu.

Kupno roweru elektrycznego to spory wydatek, dlatego warto wiedzieć na jaki najlepiej się zdecydować. Wiodącym producentem rowerów elektrycznych jest marka Haibike, dostarczająca wysokiej jakości sprzęt do poruszania się zarówno po miejskich drogach utwardzonych, jak i szlakach rowerowych. Jaki rower elektryczny wybrać? Czy rowery marki Haibike są warte swojej ceny?

Producent rowerów elektrycznych Haibike

Marka rowerów elektrycznych Haibike to część niemieckiej grupy Winora. Na rynku jest już od 20 lat, a w swojej ofercie posiada również tradycyjne rowery miejskie, jak i te przeznaczone do jazdy wyczynowej i trekkingowej. Jest to jednocześnie pierwsza marka na świecie, która wprowadziła na rynek rowery elektryczne, które z miejsca przypadły do gustu miłośnikom jednośladów. Innowacyjne projekty Haibike sprawiły, że jako pierwsi zamieścili silnik elektryczny w środku ramy roweru, nie zaś jak dotychczas pod nią. W ten sposób zapewnili mu większe bezpieczeństwo, a jednocześnie wydłużyli trwałość, zmniejszając awaryjność dzięki technologii Gravity Casting Interface.

Obecnie rowery elektryczne marki Haibike są jednymi z najlepszych na rynku, dlatego na ich zakup, pomimo stosunkowo wysokiej ceny, decyduje się mnóstwo osób. W tym przypadku cena rowerów elektrycznych jest adekwatna do jakości i żywotności silników i zastosowanych technologii produkcji.

Czy warto zatem kupić rower elektryczny Haibike? Jakie najdroższe rowery Haibike wyróżniamy?

Model Haibike AllMtn 6 600 2021

Model AllMtn to jeden z najdroższych rowerów elektrycznych marki Haibike, jaki można zamówić online. Występuje w dwóch wersjach, dzięki czemu każdy wybierze ten idealny dla siebie. Model AllMat 6 należy do rodziny Yamaha i wyróżnia się wytrzymałą, a także lekką ramą zaprojektowaną z włókna szklanego. Silnik w tych rowerach jego zupełnie nowej generacji PW-X2, a także został wyposażony w akumulator 600 Wh. Jako rower marki Hibike posiada również pełną amortyzację, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na szlaku – odpowiada za to wydajność ePerformance.

Model AllMtn to rower elektryczny przeznaczony przede wszystkim do jazdy górskiej, dlatego został wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz LCD z wieloma funkcjami, ułatwiającymi poruszanie się po trudnym terenie.

Zdjęcie produktu pochodzi ze sklepu internetowego z rowerami elektrycznymi Haibike – PM Bike

Model Haibike FullNine 10 625 2021

Model Haibike FullNine 10 to kolejny rower elektryczny górski, którego silnik pozwala na pokonywanie wielu kilometrów – także pod górę. Posiada on wysokie zawieszenie, a także unikalne komponenty, gwarantujące bezpieczną jazdą na długie dystanse. Komponenty Shimano Deore XT/SLX zwiększają płynność jazdy, przez co podczas pokonywania szlaku nie trzeba martwić się o żadne trudności.

Model FullNine 10 został wyposażony w silnik elektryczny marki Bosch, z serii Performance CX 4 generacji o mocy 250 W. Rower został wyposażony w akumulator o mocy 625 Wh, co daje ogrom możliwości podczas jazdy na szlaku.

Model Haibike SDURO FullSeven LT 7 625 2020

Rower elektryczny Haibike model Sduro Sull Seven LT 7 jego niezwodny podczas długich wycieczek rowerowych w góry na wytyczonych szlakach. Dzięki niemu można pokonać długi dystans. Rower elektryczny swoją wytrzymałość zapewnia między innymi poprzez wyposażenie w system Range Extender, który zwiększa moc akumulatora do 1125 Wh. Wysoka amortyzacja o skoku 150 mm sprawia natomiast, że rower doskonale sprawdzi się na trudnym terenie.

Model Sduro Sull Seven LT posiada napęd Bosch Performance CX, gwarantujący bezpieczeństwo podczas jazdy wysokogórskiej.

Zdjęcie produktu pochodzi ze sklepu internetowego z rowerami elektrycznymi Haibike – PM Bike

Rowery elektryczne Haibike – warto kupić?

Górskie rowery elektryczne Haibike to najlepsze rozwiązanie w swojej kategorii cenowej. Poszczególne modele posiadają wysokiej jakości napęd, doskonale sprawdzający się podczas przejazdu na szlakach górskich, a także wysoką moc akumulatora. Pełna amortyzacja zapewnia również bezpieczeństwo podczas jazdy, stąd też warto zainwestować w profesjonalny rower elektryczny.

 

Odzież TrekZapoznaj się z ofertą sklepu rowerowego PM Bike: https://pmbike.pl/

Udostępnij

O autorze