Bike MTB

Portal dla fanów rowerów górskich

Rower trekkingowy

Rowery marki Kross, które warto kupić na wyprzedaży w 2019 roku

Rowery marki Kross, które warto kupić na wyprzedaży w 2019 roku

Rower crossowy uważany jest za model najbardziej uniwersalny. Z tego powodu polecany jest zarówno amatorom rowerowych wypraw, jak i miłośnikom regularnych przejażdżek. Wyróżniają go nieco szersze opony, niż w przypadku roweru górskiego i jednocześnie cieńsze koła. Co więcej, jest lekki i doskonale sprawdza się zarówno w terenie leśnym, jak i miejskim.

Lekki, a co najważniejsze dość szybki rower cross, to jednoślad którym dotrzemy wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujemy. Możemy skorzystać z niego w drodze do pracy, w trakcie leśnej wycieczki czy weekendowego objazdu miasta ścieżkami rowerowymi.

Cechy dobrego roweru crossowego

Rower Cube Nature
Cube Nature 2019 damski dostępny jest na stronie: https://pmbike.pl/pl/p/CUBE-Nature-2019-damski/5442 już za 1954,15 zł!

Jak już zostało wspomniane, istotną cechą tego modelu jest jego uniwersalność. Lekka rama, a co za tym idzie ogólna lekkość roweru sprawia, że nie jest on problematyczny ani w warunkach górskich, ani miejskich. Większe koła oznaczają z kolei szybszą jazdę i absolutną wygodę.

Rower crossowy nie posiada jednak dodatkowego osprzętu, w formie między innymi bagażnika, błotników czy sakwy. Jeśli jednak zależy nam na tego rodzaju elementach, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy po czasie go zamontowali. Trzeba tylko wybrać model, który jest do tego przystosowany.

To co jest istotne, to fakt, że rower cross wyposażony jest w amortyzator. A to oznacza, że skutecznie tłumi wszelkie wstrząsy, gdy trasa wiedze przez wyboje lub nierówności. I choć cena jednośladu tego rodzaju nie należy do najniższych, opłacalnym jest czekanie na posezonowe promocje. Dzięki nim możemy mieć model jeszcze z bieżącego roku, ale za nieco mniej pieniędzy.

Pięć rowerów marki Kross, które warto kupić na wyprzedaży

Modele z 2019 roku są w nim dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. A co najważniejsze – przeglądając stronę mamy dostęp do wszystkich najważniejszych parametrów kolejnych jednośladów. Możemy przeanalizować więc wszystko to, co jest dla nas przy wyborze najistotniejsze. Przecenione model roweru z 2019, przeznaczony jest do jazdy po drogach asfaltowych i ścieżkach rowerowych, drogach leśnych i tych o luźniej nawierzchni takiej, jak piasek. Doskonale radzi sobie też z niewielką ilością korzeni, kamieni i innych, naturalnych przeszkód. Te rowery przeznaczone są jednak do jazdy przy ciągłym kontakcie obu kół z podłożem. Nie zaleca się więc wykonywać na nim skoków, czy jazy na jednym kole.

Cube Nature 2019 damski, to rower przeznaczony do dość wymagającej, ale nie ekstrawaganckiej jazdy. Jego kobiecy design z pewnością spodoba się paniom, które są miłośniczkami rowerowych wypraw.

KROSS Evado
Rower KROSS Evado 2.0 damski 2019

Podobnie zresztą, jak  Kross Evado 1.0 damski 2019. Aluminiowa rama, kierownica i wspornik, to gwarancja trwałości i niezawodności modelu. Z kolei jego biały lub czarny kolor (do wyboru), to klasyka sama w sobie. Minimalistki z pewnością będą nim zachwycone. Kross Evado 2.0 2019 i Kross Evado 3.0 2019, to kolejne przecenione modele w sklepie pmbike.pl Ciekawy design, przerzutki z tyłu i z przodu, a także materiał ramy w formie Aluminium Performance, to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa jazdy.

Wybór zależy tak naprawdę od naszych potrzeb, gustu i zasobności portfela. Przeceny są jednak na tyle atrakcyjne, że spośród tych pięciu polecanych rowerów marki Kross, każdy zainteresowany nimi klient z pewnością wybierze coś dla siebie.

Udostępnij

O autorze