Bike MTB

Portal dla fanów rowerów górskich

MTB

Kross Lea F1 – góralem w trasę

Kross Lea F1 – góralem w trasę

Jazda po górskich ścieżkach niewątpliwie może przynieść ogrom przyjemności. Aby móc wygodnie i bezpiecznie podróżować po nierównych i nieutwardzonych trasach koniecznie należy skorzystać z roweru górskiego, który poprzez odpowiednią konstrukcję i dobrany osprzęt zapewni nam maksymalny komfort.

Doskonałym wyborem wielu kobiet jest rower Kross Lea F1. Jest on jednym z najpopularniejszych rowerów wybieranych przez rowerzystki, które doceniają jego wszystkie atuty i wytrzymałość nawet podczas intensywnej eksploatacji. Atrakcyjna cena również jest czynnikiem zachęcającym do głębszego zapoznania się z tym kultowym jednośladem.

Kross Lea F1 cechuje się aluminiową ramą o przemyślanej konstrukcji, która umożliwia wygodne wsiadanie i zsiadanie. Rower jest lekki, dzięki czemu nie ma problemów gdy zachodzi potrzeba jego przeniesienia. Kross Lea F1 posiada małe koła wielkości 26 cali, które zapewniają zwrotność i funkcjonalność. Mocne opony i bieżnik są odporne nawet na częste pokonywanie kamienistych ścieżek.

Ponadto jest on wyposażony w trwały i bezawaryjny osprzęt osprzęt Shimano Tourney oraz 21 biegów, które gwarantują wygodę niezależnie od rodzaju pokonywanego terenu. Hamulce V-brake zastosowane w tym modelu sprawdzą się nawet podczas hamowania na stromym zjeździe. Dobrze dobrany amortyzator nawet podczas pokonywania bardzo pagórkowatych tras zapewni maksymalny komfort.

Rower polskiej marki Kross Lea F1 gwarantuje satysfakcję z podróży i maksymalną wygodę. Wysoka wytrzymałość na działanie negatywnych czynników zewnętrznych oaz intensywną, codzienną eksploatacje jest dodatkowym atutem. Zakupiony jednoślad będzie mógł służyć nam przez długi czas. W zależności od rocznika modelu ceny rowerów Kross wahają się od 1000 do 1300 złotych. W połączeniu z wysoką jakością produktu i bezawaryjnością zastosowanego osprzętu jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Kross Lea F1

 

Również sam wygląd roweru Kross Lea F1 zadowoli każdą kobietę. Możliwość wybrania konkretnej kombinacji kolorów, zapewnia że każda kobieta będzie usatysfakcjonowana zakupem. Estetyczny wygląd, połączony z przemyślaną konstrukcją i atrakcyjną ceną sprawiają, że Kross Lea F1 dla wielu jest wciąż numerem pierwszym w rankingu damskich rowerów górskich. Możesz go zamówić w atrakcyjnej cenie w sklepie PM Bike.

Udostępnij

O autorze